KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948642
nr 1294 8642
Alvar Hård
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, "Semester på sommartorpet". Signerad. Olja på duk, 50x70 cm
Alvar Hård, född 1918, Torsåker, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:37:34
2/12 18:01:10